Bedava İnternet Kampanyaları 2020 | Tüm Operatörler | Güncel

Operatörler her yıl yeni aboneler kazanmak ve diğer operatörlerden müşteri çekmek amacıyla yeni kampanyalar oluşturmaktadırlar. Öncelikle abonelerini memnun etmeye çalışırken, numara taşıma ya da yeni hat satışı ile yeni aboneler kazanmayı amaçlamaktadır. Bizde bu makalemizde ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerdeki bedava (hediye) internet kampanyalarını araştırdık.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Sizler için Türk Telekom yılbaşı bedava internet paketleri, Türk Telekom faturalı ve faturasız bedava internet kampanyalarını araştırdık ve derledik. Yazımızı inceleyerek sizde kendinize uygun paketten yararlanabilirsiniz.

  1. Gel Dene Kampanyası

Bu kampanyanın detayları; Türk Telekom kampanyayı kısa süre önce şöyle duyurmuştu: Şimdi Türk Telekom’a gelin; Türk Telekom’un yenilenen mobil altyapısını 10GB hediyesiyle 3 ay deneyin! ​​Siz de numaranızı taşıyın, 10GB hediye internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsatı kazanın!

Gel Dene Kampanyası’ndan faydalanmak için;

  • Önce kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birine numara taşıma yoluyla gelin!
  • Sonrasında 30 gün içerisinde GEL DENE yazıp 5555’e SMS göndererek veya Online İşlemler Uygulaması üzerinden başvuru yaparak kampanyaya kaydolun!

Türk Telekom’un size uygun olan tarifelerinden birine numaranızı taşımak için site üzerinden başvuru formunu doldurup gönderdiğinizde kısa süre içinde size dönüş yapılacaktır.

2. Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Hayat Eve Sığar mobil uygulamasına erişimi artık tüm mobil müşterileri için ücretsiz yaptı!

Bildiğiniz üzere; Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

Kampanyaya ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır. 19.10.2020 saat 14.00 tarihi itibariyle TT Mobil faturalı/faturasız tarifelerde bulunan tüm müşteriler otomatik olarak kampanyadan faydalanacak.

3. Efsane Tarifelere Gelenlere 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10GB Hediye! Kampanyası

Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterileri 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den aylık toplam 10GB mobil internet hediye kazacak işte detaylar;

​​Numara taşıma veya yeni hat alımı yolu ile Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşteriler 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den her hafta internet hediyesi kazanıyor. Üstelik her hafta verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı tam 10GB!​​

4. Çalışanlara Özel Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’a Gelen Kazanıyor! Hemen Türk Telekom’un çalışanlara özel tarifelerine gelin, 12 ay boyunca her fatura dönemi 5GB’a varan internet hediyesi kazanın! İşte kampanya detayları;

  • Çalışanlara Özel Hediye İnternet Kampanyası’ndan 07.07.2020 tarihi itibariyle, kampanya tarihleri arasında numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile Çalışanlara Özel 7GB, Çalışanlara Özel 11GB ve Çalışanlara Özel 15GB Tarifeleri’ne gelen müşteriler faydalanabilecektir.
  • 07.07.2020 tarihi itibariyle numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile Çalışanlara Özel 7GB ve Çalışanlara Özel 11GB tarifelerine kayıt olan müşterilere 12 fatura dönemi boyunca 2GB cepten internet; Çalışanlara Özel 15GB tarifesine kayıt olan müşterilere 12 fatura dönemi boyunca 5GB cepten internet faydası ücretsiz tanımlanacaktır.

5. 4.5G’ye geçene 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak için sizde hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz

​​Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları​

  • Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerine özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktadır.
  • Kampanyadan 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.
  • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren müşteriler kaydolabilir.

Ayrıntılı bilgi için www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edin.

Türk Telekom operatörü için bedava internet kampanaları bu kadar. Yeni kampanalar olduğunda buraya eklenecektir. Sırada ülkemizdeki en çok aboneye ait operatörümüz olan Türkcell var.

Türkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Sizler için Türkcell yılbaşı bedava internet paketleri, Türkcell faturalı ve faturasız bedava internet kampanyalarını araştırdık ve derledik. Yazımızı inceleyerek sizde kendinize uygun paketten yararlanabilirsiniz.

  1. Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacak. Üstelik 120 gün boyunca ayda 20GB daha kazanma fırsatı da siziz olacak.  Paket bitiminde, müşterinin sms kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 4 kr/100 KB üzerinden ücretlendirilecektir.

2. Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Türkcell yeni müşteri kazanmak için yeni hat tesisi yapacak için 8 GB hediye kampanyasını duyurdu. İşte detaylar; Tık diye Turkcell’li olun, 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizin olsun. Kısaca yeni hat aldığınızda kampanya katılmış ve hediye interneti kazanmış oluyorsunuz.

3. 61CELL Hoş Geldin Sosyal Medya Kampanyası

Trabzonlu ol yada olma! Yeni 61CELL hattı alarak veya numarasını taşıyarak Fırtına 2 GB, Fırtına 4 GB veya Fırtına 16 GB Platinum paketlerinden yararlanan müşterilere, her ay 2 GB sosyal medya paketi hediye!

Ayrıntılı bilgi için www.turkcell.com.tr adresini ziyaret edin.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Sizler için Vodafone yılbaşı bedava internet paketleri, Vodafone faturalı ve faturasız bedava internet kampanyalarını araştırdık ve derledik. Yazımızı inceleyerek sizde kendinize uygun paketten yararlanabilirsiniz.

  1. Davet Et Kazan Kampanyası

Arkadaşını Vodafone’a davet et hem sen hem de arkadaşın 15GB internet kazanın!

Kampanya dahilinde Davet Et Kazan kapsamında arkadaşlarını Vodafone’a davet eden aboneler, hat aktivasyon işlemi tamamlanması ardından 3 Ay geçerli 15GB hediye internet kazanacaklardır. Aynı şekilde davet linkine tıklayarak Vodafone’lu olan aboneler de 2 Ay geçerli 15GB hediye internet kazanacaklardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için davet edilen kişinin link üzerinden faturalı hat başvurusu yapması ve başvurunun aktivasyona dönüşmesi gerekmektedir. Faturasız hat başvuruları kampanya dahilinde değildir.

2. Hediye 20GB Paketi Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Kampanyası

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone’a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi hemen alabilirsiniz.

3. Dijtale özel başvurularda ilk 3 ay toplam 6GB internet hediye! Kampanyası. Başlıktan da anlaşılacağı üzere Vodafone dijital başvurularda abonelerine sunduğu bir kampanya.

4. Hediye 10GB Paketi

Bu kampanyadan yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasız Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilirler.

5. Sehrinize Ozel 5GB 12 Ay Paketi

Sehrinize Ozel 5GB 12 Ay Paketi yeni müşteri alımına açık olan Red20, Red25, Red30, Red35 Tarifesi için geçerli olacaktır. Şehrinize Özel 5GB 12 Ay Paketi sadece hat tanımlanma/teslimat adresi Ankara, İzmir, Bursa,
Antalya, Mersin, Kayseri, Konya, Kocaeli, Adana, Şanlıurfa, Samsun, Sakarya, Balıkesir, Diyarbakır, Denizli, Gaziantep, Manisa, Hatay, Trabzon, Sivas, Erzurum, Karabük, Adıyaman, Çankırı, Kahramanmaraş, Kilis, Kütahya, Şırnak, Amasya, Van, Aydın, Tekirdağ, Eskişehir, Mardin, Malatya, Zonguldak, Osmaniye, Isparta, Kastamonu, Hakkari olan şehirlerde
geçerli olacak. Belirtilen illerde, yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile mevcut Vodafone faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilecektir.

Vodafone Yanımda Uygulamasını ile Bedava 2 GB İnternet Vodafone Yanımda uygulamasında internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresini ziyaret edin.

Bedava internet kampanyalarını sizler için derleyerek konumuza eklemeye çalıştık. Yeni bedava internet kampanyaları yayınlandıkça konumuza eklemeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir